Herečka si užívala ve Španělsku.

Herečka si užívala ve Španělsku. Profimedia.cz

Chtěla skočit z okna a holdovala vínu, teď v puntíkatých plavkách dovádí na moři. Poznáte tuto herečku (56)?

2. ledna 2015 9:56

Válečka na lehátku s knihou v ruce není nic pro herečku a televizní moderátorku známou z nekonečné britské soap opery Coronation Street Denise Welch. I ve svých šestapadesáti klidně na dovolené ve Španělsku vyzkouší, co obnáší vodní sport zvaný paddleboarding, kterému její kolegové z Hollywoodu už nějaký ten pátek holdují.

Bývalá moderátorka diskuzního pořadu Loose Woman má všeobecně k pohybu blízko. Vyniká především v tanci. Však se také účastnila se svým manželem Lincolnem Townleym taneční show Stepping Out, a před třemi lety dokonce televizní krasobruslařské soutěže mezi známými osobnostmi Dancing on Ice. Vyhrát se jí ale podařilo v až roce 2012 jinou reality show, a to Celebrity Big Brother.

Činorodá Denise možná pohybem bojuje proti svým démonům, kterými jsou deprese a sklony k alkoholismu a drogám. Po narození jejího prvního dítěte se dokonce pokoušela vyskočit z okna svého bytu. Po letech přiznala, že po většinu času, kdy působila v Coronation Street, pila alespoň láhev vína denně a byla na antidepresivech. Její 320stránková autobiografie z roku 2010 se v Británii stala bestsellerem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků