Změnili se k nepoznání...

Změnili se k nepoznání... Foto: Super.cz/Nespokojený Kutnohorák, archiv čtenáře Super.cz, Michaela Feuereislová

Po těchto zpěvácích fanynky šílely? 6 dívčích idolů, o které by dnes puberťačky ani pohledem nezavadily

23. prosince 2014 10:54

Někdejší dívčí idoly ze SuperStar či oblíbených chlapeckých kapel už nejsou těmi přeslazenými hošíky, které milovaly fanynky všech generací, ale pánové, kteří pořádně zfotrovatěli!

Vztah s o jedenáct let starší přítelkyní, baletkou Zuzanou, poznamenal například zpěváka Tomáše Savku (31), který zářil v první řadě SuperStar. Zpěvák viditelně přibral a vypadá jako knedlík a uťáplý fotřík od rodiny. Starší přítelkyně ovlivnila na vizáži i vítěze ČeskoSlovenské SuperStar Martina Chodúra (28), jenž viditelně zmužněl.

Nejinak to má i kdysi přesládlý vítěz třetí řady české SuperStar Zbyněk Drda (31), který už není tím hochem z časáků pro náctileté holčičky, ale chlapíkem s pořádně prořídlou kšticí.

Prošedivělé skráně má i další fešák ze SuperStar Vlasta Horváth (37). Dvojnásobný tatínek je dnes vyzrálým mužem, po němž by už puberťačky ani nevzdechly.

A co teprve dívčí idol z kapely Lunetic Martin Kocián (41)! Někdejšímu blonďatému klučinovi ležely v dobách největší slávy fanynky u nohou a jeho podobiznu si hromadně vylepovaly v dětských pokojíčcích. Tátovi rozkošné dcerky ubyly vlasy, přibral a dnes by ho na ulici poznal opravdu jen málokdo.

V pěveckých soutěžích se v posledních letech neustále snaží prosadit bývalý zpěvák chlapecké skupiny V.I.P. Jiří Koběrský (36). Jeho obličej má ale v šestatřiceti letech opravdu pramalou šanci uspět na stránkách magazínů pro dospívající mládež. Věk zkrátka nezastaví ani on... 

Anna Veškrnová , Super.cz