Karel Gott a Michael Douglas pózují na společné fotce.

Karel Gott a Michael Douglas pózují na společné fotce. Foto: facebook K. Gotta

Karel Gott se potkal s exmilencem své ženy: Podívejte se, jak se usmíval po boku Michaela Douglase

Česká metropole hostila v Praze jednoho z nejslavnějších hollywoodských herců Michaela Douglase (78), který v Praze natáčel thriller Unlocked. Oblíbený herec se nedávno pochlubil, jak si dopřává tradiční českou kachnu s bramborovým knedlíkem.

Na programu měl ale i setkání s mnohonásobným Slavíkem Karlem Gottem (✝80), s nímž má mnoho společného. Michael Douglas totiž nějaký ten pátek chodil s Ivanou Gottovou (47) (tehdy Macháčkovou), s níž se seznámil před lety, kdy Ivana po neúspěšných přijímačkách na herectví vyrazila na zkušenou do Ameriky.

V té době samozřejmě ještě Ivanino srdce nehořelo pro Karla, ale už tehdy bylo jasné, že má Ivanka slabost pro starší, charizmatické a úspěšné muže. Láska k Douglasovi sice vyprchala, ale vzpomínky na jednoho z nejslavnějších amerických herců, samozřejmě zůstaly. A Karel Gott neměl jako správný gentleman problém s tím, svého předchůdce v lásce osobně poznat.

„Navštívil jsem svého nového kamaráda, když natáčel v Praze film Unlocked,“ napsal pod společnou fotku s Douglasem Gott, který vedle sympatického herce vypadal téměř jako jeho bratr. K dokonalé idylce snad chyběla ještě společná fotka s usměvavou Gottovou... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků