Jennifer Lopez je dokonalá i ve 45 letech.

Jennifer Lopez je dokonalá i ve 45 letech. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Slavná zpěvačka je zázrakem přírody: Dvojnásobná maminka s padesátkou na krku ukázala pevné bříško jako vrcholová sportovkyně

Hudební hvězda, která kariéru odstartovala už v 90. letech minulého století, má stále výstavní parametry. Jennifer Lopez (51) zvládá kromě úspěšné hudební kariéry i své dvě děti, a navíc se může pochlubit tělem profesionální gymnastky.

Jedna z nejžhavějších čtyřicátnic světového šoubyznysu nepatří k ženám, které by se příliš zahalovaly. Jennifer Lopez totiž ví, že má i ve 45 letech figuru, jakou jí mohou závidět i o generaci mladší ženy. Zpěvačka teď zapózovala v magazínu o zdravém životním stylu, kde prozradila, jak se udržuje ve formě.

Jennifer si oblékla gymnastický úbor, v němž prodala své tělesné přednosti. Maminka šestiletých dvojčat totiž disponuje nejen legendárním zadečkem pojištěným na 300 miliónů dolarů, ale nedostatek bychom marně hledali na jakékoliv části jejího těla. Dokonalou postavu Jennifer Lopez však momentálně nehýčká žádný muž, sexy čtyřicátnice je po třech rozvodech bez partnera.

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků