Roseanne je k nepoznání.

Roseanne je k nepoznání. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Poznali byste ji? Takhle vypadá seriálová boubelka po radikální dietě a plastice obličeje, která z ní dočasně udělala monstrum

Z hvězdy sitkomu Roseanne je dnes úplně jiná žena než ta, která na televizní obrazovce vládla pevnou rukou své seriálové rodince. Tučná léta Roseanne Barr (62) jsou pryč a s minulostí už ji nespojuje ani její tvář.

Plnoštíhlá herečka se se svou nejslavnější rolí rozloučila v roce 1997, a poté zahájila dietu, díky níž přišla o několik desítek kilogramů. Diváci si sice Roseanne Barr jako sympatickou boubelku oblíbili, ale herečka už nechtěla být spojována jen s nadváhou, a tak výrazně zhubla.

Aby proměnu dovedla k dokonalosti, seriálová hvězda nedávno absolvovala plastickou operaci, při níž se zbavila přebytečné kůže na obličeji. Když ovšem těsně po zákroku na internetu zveřejnila svou fotku, všechny vyděsila. Její tvář byla plná podlitin a krvavých šrámů, takže Roseanne vypadala jako po brutálním útoku.

Nevzhledné následky operace ale naštěstí zmizely a herečka se pochlubila novou vizáží. Se seriálovou boubelkou ji už dnes nespojují přebytečná kila, baculatý obličej ani barva vlasů. 

Jak se vám Roseanne Barr po plastice a dietě líbí?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků