Táňa a Zdeněk mají vykradený byt.

Táňa a Zdeněk mají vykradený byt. Foto: Martin Buček

To je síla: Vnadné Makarenko a jejímu hokejistovi dva týdny před Štědrým dnem vykradli byt

Modelka Taťána Makarenko (32) a její přítel, hokejista Zdeněk Bahenský, nebudou mít zrovna veselé Vánoce. Dva týdny před Štědrým dnem jim zloději vykradli byt. Jejich cílem byly hlavně peníze a šperky.

"Byli jsme jen dvě hodiny mimo domov. Vlezli k nám přes ložnici, kde vypáčili okno. Policie vzala otisky, tak uvidíme, zda se něco vyřeší. Všechno máme doma rozházené, teprve dáváme dohromady, co nám všechno chybí," řekla Super.cz exkluzivně Makarenko, která má nyní velký strach zůstávat doma sama přes noc.

"Často spím doma sama, když je Zdeněk někde za hokejem. Zítra nám přijdou instalovat veškeré možné zabezpečovačky, kamery, abych se cítila bezpečněji," říká Taťána.

A co jim doma tedy chybí? "Šli po špercích a penězích. Mám z toho husí kůži. Naštěstí nám ale neodnesli všechno, tak se to snažíme brát z té lepší stránky, že to mohlo dopadnout hůře," upřesňuje Makarenko, kterou dnes čeká celý den uklízení.

"Budu mít co dělat. Včera jsem zrovna celý byt uklízela. Ti policisté udělali ještě větší čurbes, než tady byl po zlodějích. Všude jsou černé šmouhy, sypali černý prášek všude, kde se zloději dotýkali," dodala Makarenko.

 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků