Známí čeští muži se pochlubili svou hrudí...

Známí čeští muži se pochlubili svou hrudí... Foto: Super.cz/Fashion sparkling Charity Night 2014, facebook Rytmuse a T. Kluse

Pekáč buchet Rytmuse, sportovec Klus i ochablý Leoš Mareš: Tihle známí muži se neváhali svléknout

Zatímco známé ženy se chlubí svými ňadry v hlubokých sexy dekoltech, slavné muže potkáváme na společenských akcích převážně oblečené, a tak nevidíme, jak moc vypracovanou hrudí doma těší své drahé polovičky.

Jakmile ale nastane čas dovolených či dojde k návštěvě posilovny, řada mužů neodolá a pózuje před objektivem fotoaparátu s obnaženou hrudí. Ani rok 2014 nebyl výjimkou, a tak jsme pro vás připravili bohatou fotogalerii napůl svlečených celebrit.

Největšími břišními pekáči se bezesporu může pochlubit zpěvák Sámer Issa (35). Pozadu ale nezůstává ani rapper Rytmus, který tráví v posilovně téměř každý den. Vysportovanou postavu má i oblíbený zpěvák Tomáš Klus (35).

To u herců už to taková sláva není. Jiří Langmajer (54) i Martin Písařík si s cvičením hlavu rozhodně nelámou. Letos neváhali obnažit svůj hrudník ani moderátor Leoš Mareš (45), zarostlý Jakub Smolík, pohublý Sámer Issa a řada dalších známých jmen, které si prohlédněte v naší bohaté fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků