Victoria Beckham před porodem.

Victoria Beckham před porodem. Profimedia.cz

Beckhamovi vymysleli pro svou dceru divné jméno: Harper 7. Víme proč

11. července 2011 11:56

Celebrity většinou chtějí, aby jejich děti byly výjimečné po nich. To často dávají najevo výběrem dost netradičních, často až podivných jmen.

Jak se ukázalo, výjimkou nejsou ani Victoria (44) a David (43) Beckhamovi. Dcerka, která se jim v neděli narodila v Los Angeles, dostala jméno Harper Seven. Oznámil to sám hrdý otec David na své facebookové stránce.

„Jsem tak hrdý a nadšený, že mohu oznámit narození naší dcery Harper Seven Beckham. Váží krásných 3,5 kila,“ napsal slavný fotbalista. „Victorii se vede dobře a chlapci mají velkou radost z toho, že mají sestřičku,“ dodal.

Proč ale dali své dceři jako druhé jméno číslovku sedm, nevysvětlil. Britskému deníku The Sun to ale prozradil zdroj, který má k Beckhamovým v Los Angeles blízko.

„Páru se zalíbilo jméno Harper. Nemá to žádný skrytý význam – prostě na to jméno narazili a mysleli, že hezky zní,“ prozradil zdroj. „A jméno Seven (Sedm) jako zvolili, protože si myslí, že je to šťastné a duchovní číslo. Dítě se navíc narodilo po sedmé hodině ráno v červenci – v sedmém měsíci v roce,“ dodal.

Zlí jazykové ale tvrdí, že hrálo roli také to, že Beckham v klubu Manchester United a v anglické reprezentaci měl na dresu právě sedmičku.

David a Victoria mají kromě novorozené Harper Seven tři kluky - Brooklyna (12), Romea (8) a Cruze (6). 

Michael Švec , Super.cz