Cameron Diaz je připravená ke sňatku.

Cameron Diaz je připravená ke sňatku. Profimedia.cz

Dočká se po čtyřicítce konečně svatby? Tahle slavná blondýna by se ráda stačila třikrát provdat

Dvaačtyřicetiletá Cameron Diaz (49) nevylučuje, že se jednou provdá. Ačkoli to v minulosti odmítala, dnes tu variantu připouští. Hollywoodská hvězda se totiž řídí přítomným okamžikem. Nikdy v minulosti to tak necítila, ale dnes už přiznává, že by tuhle formu soužití mohla vyzkoušet. Jednou, dvakrát nebo i třikrát.

Na otázku, zda se opravdu nikdy nevdá, teď Cameron odpověděla: „Nikdy v životě jsem na nic neřekla nikdy.“ Diaz randí několik měsíců se zpěvákem Benjim Maddenem. A ten ji prý požádal o ruku, přičemž ona nabídku přijala.

„Člověk dokáže říct, kdy jsou lidé dobrými partnery jeden pro druhého a jsou k sobě milí a soucitní a štědří a ohleduplní. Myslím, že je to velmi pěkné a že to dokážete vidět. Protože dokážete také vnímat, co si lidé o svých partnerech nemyslí a nejsou na ně milí a nejsou štědří. Myslím, že je to evidentní. Tyhle věci jsou evidentní… Já osobně zůstávám v přítomnosti, v této chvíli. Nejsem takový člověk z jakéhokoli důvodu, neprojektuju samu sebe do příliš vzdálené budoucnosti. Nežiju ani minulostí. Snažím se zůstat v přítomnosti, v tuto chvíli, v níž se nacházím,“ tvrdí Cameron.

Hvězda filmu Prázdniny tak nevylučuje ani manželství. „A proto jsem nikdy neřekla na nic nikdy. Věřte mi, já zkusím vše jednou nebo dvakrát či dokonce třikrát,“ dodala Diaz. 

Famous


Časová osa článků