Lisa Kudrow ve velmi odvážné roli.

Lisa Kudrow ve velmi odvážné roli. Profimedia.cz

Takhle jste si ji ani nedokázali představit: Hvězda Přátel se před kameru postavila s dívkami, které odhalily ňadra i klín

Herečku Lisu Kudrow (51) diváci znají jako ztřeštěnou Phoebe ze sitkomu Přátelé, jehož natáčení sice skončilo už před deseti lety, ale na televizní obrazovce stále patří k oblíbeným pořadům. Seriálová hvězda se teď objeví v podstatně pikantnějším materiálu.

Lisa Kudrow nejspíš na úspěch, jaký zažila díky Přátelům, jen tak nenaváže. Mezi televizními producenty je o ni sice stále zájem, ale žádný zásadní projekt v posledních letech nenatočila. Teď se snaží vzkřísit seriál Návrat na výsluní, který už jednou skončil fiaskem.

Postavu herečky Valerie Cherich, která se snaží nakopnout skomírající kariéru, Lisa ztvárnila už v roce 2005. Seriál Návrat na výsluní však po jedné sezóně skončil. Jeho tvůrci se ale domnívají, že si zaslouží ještě jednu šanci, a tak se Lisa Kudrow na obrazovky vrátí. Nová série bude podstatně odvážnější a potěší především příznivce erotiky. O nahotinky totiž nebude na obrazovce nouze. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků