Kate a William potěšili svou návštěvou snad všechny Newyorčany.

Kate a William potěšili svou návštěvou snad všechny Newyorčany. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Podívejte: Vévodkyni Kate už se krásně kulatí nejen bříško, ale i tváře

Krušné období těhotenství ve znamení silných nevolností má vévodkyně z Cambridge (40) úspěšně za sebou, a tak jí už nic nebrání doprovázet svého muže na oficiálních cestách. Tentokrát se společně vydali za velkou louži do New Yorku, kde je v neděli odpoledne uvítaly houfy fanoušků. Ti se na oplátku dočkali usměvavé Kate, která se konečně pěkně zaobluje i ve tvářích. Manželé stráví v americkém nejlidnatějším městě dva dny.

Svěže působící Kate vystoupila z letadla na půdu letiště JFK ve vínovo-černém kabátku britské módní značky pro maminky Seraphine. Kdo se však těšil, že spatří i malého prince George, měl smůlu. Rodiče jej tentokrát nechali doma.

Princ William se s Kate, jež je momentálně v pátém měsíci těhotenství, ubytoval v hotelu Carlyle, kde svého času pobývala i jeho matka Lady Diana. Hotel, v němž stojí prezidentské apartmá 14 tisíc dolarů (přes 310 tisíc korun), bude jejich útočištěm až do jejich odletu v úterý večer.

Dnes je čeká například charitativní večeře s reklamním byznysmenem Martinem Sorrellem. Rovněž se účastní galavečeru v Metropolitním muzeu umění, kde podpoří mimo jiné i univerzitu St. Andrews, kde se poprvé spojily jejich cesty. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků