Nikola Buranská předvedla dekolt opálený z Filipín.

Na soutěži krásy na Filipínách její obří dekolt nezabral: Česká Miss Earth ho provětrala aspoň na Slovensku

12. prosince 2014 16:56

Sice neuspěla, ale proč aspoň neoslavit návrat? Po měsíci, který Nikola Buranská (26) strávila na Filipínách na soutěži Miss Earth, si dala jen pár dní pauzu v klidu domova a s přítelem Filipem vyrazili na velkolepou párty ve stylu Jamese Bonda do Jasné v Nízkých Tatrách. V místním největším klubu okamžitě zaujala svým opálením i obřím dekoltem.

"Byla jsem teď doma jenom pár dní, měla jsem jet lag, je tam o sedm hodin víc. Navíc pro mne byla šok i ta teplota, měsíc jsem se pohybovala ve čtyřiceti stupních, " svěřila Super.cz Nikola. A jaké to na Filipínách jinak bylo? "Byla to jedna obrovská zkušenost. Mohla bych o tom mluvit hodiny a ještě pouštět videa, protože by mi to nikdo neuvěřil. Tam třeba nemají střední vrstvu, jsou tam jenom boháči, nebo hodně chudí lidé, kteří bydlí pomalu v krabici od bot. Ale mám i spoustu super zážitků," vyprávěla.

Co ale nechválila, bylo každopádně jídlo, s čímž už jsme se setkali i u Moniky Leové (26), která byla na soutěži loni. "S jídlem jsem docela bojovala. My Evropané jsme zvyklí na něco jiného. A za měsíc jsem si opravdu nezvykla snídat rýži nebo kuřecí maso s těstovinami. Tak jsem si tam, k jejich údivu, kupovala na snídaně müsli a mléko. Ale přežila jsem to," krčila rameny.

V internetovém hlasování se Nikola dostala do první patnáctky. "Nakonec to k ničemu nebylo, ale aspoň jsem si odnesla dobrý pocit. Ale přivezla jsem si aspoň jedno ocenění za nejkrásnější šaty. A byla jsem ráda, že si mne vybrali z 86 dívek, abych předčítala dětem nebo na zahájení dne vědomostí na kole. Ta konkurence tam byla obrovská," vzpomínala a pak už do tří do rána oslavovala. 

Saša Šeflová , Super.cz