Lindsay Lohan pro svou novou kolekci My Addiction

Lindsay Lohan pro svou novou kolekci My Addiction Profimedia.cz

Jak příznačné: Lindsay Lohan zakládá módní řadu ‚Moje závislost‘. A takhle dráždí v kampani

Osmadvacetiletá hollywoodská zrzečka Lindsay Lohan (34) inklinuje k módě dlouhodobě, a tak není velkým překvapením, že se do ní snaží zapojit aktivněji než pouze jako občasná modelka. Aktuálně tak Lindsay spojila své slavné jméno se značkou Civil Clothing a během několika dní odstartuje prodej její řady s převážně pánskou módou s názvem My Addiction (Moje závislost).

Zda má jít o závislost na módě, či odkazuje na její v minulosti hojně medializovaný boj s alkoholem a drogami, zůstává otázkou, na kterou si může odpovědět každý podle libosti. Lindsay ke své kolekci, kde vedou kromě černé s bílou i nápisy jako Lohan, Regime, Civil či číslice 86 (rok hereččina narození), nafotila kampaň. Zájemci zde najdou trička, ponožky nebo čepice a kulichy. K dostání bude podle serveru TMZ na internetu od 12. prosince s cenami začínajícími na $29.95 (670 korun).

Ani herectví však Lindsay při všech svých aktivitách nepověsila na hřebík. Jen příští rok se má objevit v hlavní roli hned ve třech snímcích: Life Travelers, Six Gun Dead a Soul Carriers. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků