Andrea Pomeje prorazila jako dýdžejka v Thajsku. Super.cz

Pomeje je usedlý taťka, zato jeho žena je rozlítaná: Jako dýdžejka vystupuje v Thajsku. Ale co malá dcerka?

8. prosince 2014 5:55

Myslela si, že mít dítě je brnkačka. "Říkala jsem si, že když ho mají všichni, tak to musí být pohoda. Ale není, nedokážu si představit, že bych měla v dohledné době druhé," je z mateřství zmožená manželka Jiřího Pomeje (54) Andrea.

Ono není divu. Vedle péče o dceru Aničku toho totiž musí na rozdíl od manžela zvládnout mnohem víc. "Je toho opravdu hodně. Vedu firmu, toho je fakt dost, měli jsme koncert Michala Davida (58) v Lounech a začala jsem dělat dýdžejku, čemuž se věnuju absolutně naplno a hrozně mě to baví," vypočítala Andrea.

"K muzice jsem inklinovala vždycky. Teď jsem měla příležitost hrát v Thajsku, říkala jsem, že v Česku, protože toho mám hodně okolo, hrát nebudu, ale pár nabídek jsem vzala. Plný mám hlavně leden," upřesnila.

"A v únoru zase frčíme do Thajska, kde máme objednané dvě Full Moon Párty, a to je mazec. Dostala jsem se k tomu shodou různých okolností. Náhodou jsme se potkali s lidmi, kteří to pořádají, já měla možnost si tam zahrát, a protože hraju australský styl a tam je Australanů hodně, tak je to oblíbené. A výhodou bylo i to, že jsem holka. To je trochu díra na trhu," dodala.

Dceru do zahraničí ještě nebere. "Malou necháváme tady, ještě nikde jsme s ní nebyli, protože se s ní bojím cestovat. Chceme začít pomalu, takže bychom v červnu zkusili třeba dvouhodinový let, abychom viděli, jak to zvládne. Thajsko totiž vypadá, že by mohlo být pravidelné a nechci ji tady nechávat," uzavřela s tím, že v září už by ráda do Thajska odletěla s Aničkou. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků