Tohle vás uchvátí: Revoluční novinka ze světa povlečení!

V posteli trávíme nezanedbatelnou část svého života. A v zimě tam trávíme ještě více času, když nás sychravé počasí zažene do peřin. A pokud si chcete zimní lenošení užít, převlékněte svou postel do nového kabátku. Do kabátku z revolučního bambusového vlákna!
Bambusové povlečení: Láska na první dotek

Bambusové povlečení: Láska na první dotek

Povlečení z bambusového vlákna nabízí oproti bavlně 3x vyšší savost tělesné vlhkosti. Nehromadí se v něm roztoči a mikroorganismy, je antibakteriální a hypoalergenní. Zároveň je velmi jemné, hebké a bezvadně vyhovuje i citlivé pokožce. A jako bonus se dobře žehlí! Podívejte se na motivy a designy, ve kterých lze toto povlečení pořídit. A třeba se můžete nechat inspirovat ke koupi vánočního dárečku – luxusní povlečení se bude pod stromečkem krásně vyjímat.

Více
nyní na Bonatex
Pro romantické duše

Pro romantické duše

Jemné zelenkavé odstíny, něžné květiny a neopakovatelná jemnost. To jsou atributy, které u povlečení ocení každá romantická duše. V povlečení Florida se usíná jako na obláčku a nezdají se v něm jiné než krásné sny! Povlečení z bambusového vlákna je měkké, hebké a skvěle saje – kdo ho jednou vyzkouší, už zkrátka nechce jiné!

Koupit
nyní na Bonatex
Pro milovníky jednoduchosti

Pro milovníky jednoduchosti

Přirozený lesk bambusového vlákna nejlépe vynikne na povlečení Orya. Hřejivý hnědý odstín doplněný decentním motivem v krémové barvě působí na první pohled velmi elegantně. Potěší každého, kdo má rád jednoduché linie a nadčasovou eleganci.

Koupit
nyní na Bonatex
S vůní orientu

S vůní orientu

Zemité a teplé barvy a orientální motivy tvoří harmonickou kombinaci, která vnese do každé místnosti atmosféru dalekého orientu. Luxusní vzhled bambusového vlákna je třešinkou na dortu, která činí z povlečení Luna vskutku netradiční kousek. Zamiluje si ho každý, kdo chce vnést do svého domova harmonii a pohodu.

Koupit
nyní na Bonatex
V netradičním provedení

V netradičním provedení

Bílá barva, geometrické tvary a rostlinné motivy – to jsou tři stálice ložnicových trendů. Co když se ale spojí dohromady? Vznikne netradiční celek, který zaujme na první pohled a dá vaší ložnici zcela nový vzhled. Hebkost a jemnost bambusového vlákna dotváří celkový dojem z tohoto neotřelého povlečení.

Koupit
nyní na Bonatex

Časová osa článků