Karel Gott se nechal zvěčnit s rodinkou v charitativním kalendáři.

Karel Gott se nechal zvěčnit s rodinkou v charitativním kalendáři. Foto: Ondřej Pýcha

Mohla by být modelkou? Ivana Gottová pózuje v kalendáři. A přizvala i Karla a své dcery

Mnohonásobný slavík Karel Gott (79) se nechal společně s manželkou Ivanou (43) a dcerkami Charlottkou a Nellinkou nafotit v exkluzivním charitativním kalendáři Primy.

Mistrova žena se coby moderátorka VIP zpráv stala jednou z tváří kalendáře a stejně jako další hvězdy televize přizvala k focení i svou roztomilou rodinku. Rodina je totiž ústředním tématem celého kalendáře.

"Rodina a radost z toho být spolu jsou hlavním tématem kalendáře, který slouží dobré věci. Z každého prodaného kusu jde finanční příspěvek na projekt SOS dětských vesniček s názvem SOS Kompas. Ten pomáhá rodinám, které jsou ve složité sociální či materiální situaci a hrozí jim odebrání dítěte," vysvětluje marketingový ředitel Primy Aleš Pýcha.

Kalendáři dominují emoce a energie. Holčičky proto byly zachyceny v pohybu. „Všechny snímky vznikly v pohybu, a troufnu si říci, že pro všechny moderátory to byla zkouška jejich fyzických sil,“ řekl fotograf kalendáře Ondřej Pýcha. Kromě rodiny Karla Gotta se v kalendáři nechalo zvěčnit dalších dvanáct osobností zpravodajství a publicistiky včetně Sandry Parmové, Kláry Doležalové či Karla Voříška. 

Mohla by být Ivana Gottová fotomodelkou?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků