Elis Super.cz

Objev roku na Slavíkovi za poslední půlrok pořádně nakynul. Krásná zpěvačka bojuje s váhou. Je to ještě hezké?

Finalistka Hlasu ČeskoSlovenska Elis se stala na letošním Slavíkovi Objevem roku. Módní kritici sice kroutili hlavou, co si to na sebe oblékla, ona ale byla z originálního outfitu nadšená.

"Měla jsem na oblékání asi tři minuty. Předskakovala jsem úžasné zpěvačce Zaz, která dnes vystoupila v Praze. Odzpívala jsem, oblékla tento model od Jitky Štauder, a běžela do Státní opery. Člověk má být oblečením expresivní, má ukazovat, jaký je. Tímto oblečením ukazuju svoji náladu, to, jaká jsem," říká Elis, pro kterou je velmi charakteristický i účes, který nemění.

"Dlouho jsem přemýšlela nad podobou, která bude jen moje. Pořád jsem zkoušela a nakonec jsem přišla na tento účes," vysvětluje Elis.

Zpěvačka od Hlasu ČeskoSlovenska přibrala a nyní se rozhodla s tím něco dělat. "Od Hlasu jsem trošku, tedy trošku víc, přibrala, mám totiž strašně moc ráda jídlo. Snad to zase dostanu pod kontrolu. Nastěhovala jsem se do domu, kde je v přízemí fitko, tak už nebudu mít výmluvu. Snad to ještě není tak hrozné, na zápasnici sumo to ještě není," dodala s úsměvem krásná Elis. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků