Roman Šebrle a Gábina Kratochvílová se prošli po přehlídkovém mole.

Roman Šebrle a Gábina Kratochvílová se prošli po přehlídkovém mole. Michaela Feuereislová

Fešák Roman Šebrle si věří: Takhle se předváděl jako model po boku missky s hlubokým výstřihem v konkurenci prvotřídních profíků

30. listopadu 2014 9:53

Do svého životopisu si ke profesi desetibojař, golfista a moderátor připisuje Roman Šebrle (43) také slůvko model. V pátek se pohledný krasavec zařadil mezi šest desítek profesionálních modelů a modelek na charitativním galavečeru pořádaném modelkou Terezou Maxovou Fashion For Kids.

„Vím, že jsem nepředvedl profesionální výkon, ale bylo to přece pro dobrou věc. Nám sportovcům se to snad odpustí," nechal se slyšet Šebrle, který zářil na mole po boku své moderátorské partnerky, České Miss 2013 Gabriely Kratochvílové (28). Roman prý ani neměl dost prostoru k tomu natrénovat chůzi. „No, chodit snad ještě umím," smál se a dále dodal: „Přijeli jsme těsně před přehlídkou. Gábina je ostřílená modelka, která mi radila."

Na bombastické módní podívané ve stylu Velkého Gatsbyho, kterou měl pod palcem italský Vogue, nebyl Šebrle ale jediným amatérem. Kromě něj si na modela zahrál třeba také tenista Radek Štěpánek. 

Jiří Čeladník , Super.cz