Michelle Lewin má bříško pevné jako skála.

Michelle Lewin má bříško pevné jako skála. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

I kulturistky mohou být sexy: Vnadná fitness krasavice předvedla vysportované tělo jen v titěrných bikinách

Venezuela je líhní krásných modelek a vítězek světových soutěží krásy. Latinskoamerická země se však může pyšnit i vysportovanou kráskou Michelle Lewin, pro niž je fitness centrum druhým domovem.

Některé kulturistky jsou samá hora svalů a nemají v sobě ani trošku přitažlivosti. Při pohledu na tělo atraktivní fitness kulturistky z Venezuely ale musí zazářit nejedno mužské oko!

Michelle se nepyšní jen vypracovanými břišáky a pružnou sexy postavou. Její tělo zdobí i pořádné vnady, kterými se pochlubila na sociální síti. Na snímku v titěrných bikinách to atraktivní sportovkyni neuvěřitelně slušelo.

Michelle už od malička toužila po dráze úspěšné modelky. Ač byla štíhlá a krásná, objevila se jen na několika málo přehlídkách. Brzy se začala věnovat naplno fitness cvičení a konečně se na ni usmálo štěstí.

Během jedné plážové párty v roce 2009 si jí všiml fotograf, který v Michelle spatřil hvězdný potenciál. Snímky měly úspěch a od té doby se Michelle pravidelně objevuje v časopisech ve Spojených státech, Dánsku a doma ve Venezuele. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků