Intimní život téhle slavné ženy začal znásilněním.

Intimní život téhle slavné ženy začal znásilněním. Profimedia.cz

Poznáte dospívající dívenku? Jako sedmnáctiletou pannu ji znásilnil její budoucí manžel

7. prosince 2014 5:55

Dospívající čtrnáctiletá dívka na fotografii je slavnou herečkou. Její život ale rozhodně nebyl procházkou růžovou zahradou. Na svou životní roli, která ji proslavila po celém světě, čekala třicet let. Čtyři z jejích pěti manželství skončila rozvodem a o panenství přišla v sedmnácti letech při znásilnění. Už víte?

Zřejmě nejslavnější seriálová mrcha všech dob Joan Collins (81) působí jako silná a sebevědomá žena. Nedávno prozrazeným tajemstvím ze svého soukromí vyrazila představitelka seriálové Alexis z Dynastie dech všem. V dokumentu Brave Miss World Joan přiznala, že byla v sedmnácti letech pohlavně zneužita.

„Šla jsem tenkrát na rande s Maxwellem Reedem. Doma mi nabídl kolu s rumem a něco na čtení. Bylo to pořádně tvrdé porno. Pak už si vybavuji jen to, jak ležím na gauči a on mě znásilňuje,“ vzpomínala Collins, která měla na chlapy v životě smůlu.

I po této zkušenosti se slavným hercem Maxwellem Reedem chodila dál, a dokonce se za něj v roce 1952 vdala. Svazek vydržel čtyři roky. Znovu se vdávala v roce 1963. Druhé manželství vydrželo osm let. Třetí manželství Joan vydrželo devět let. Čtvrtý svazek pouhé dva roky. Do pátého svazku vstoupila v roce 2002 a ten trvá rekordních dvanáct let.

Matkou se Joan Collins stala celkem třikrát. Když dostala svou životní roli v seriálu Dynastie, bylo jí už osmatřicet let. Z popularity, kterou jí tato role přinesla, žije dodnes. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků