Kateřina Kristelová

Kateřina Kristelová Foto: Mia Mirrelli

Víme první: TopStar má novou posilu. Kvůli kšeftu ukázala své vylepšené silikonové vnady

25. listopadu 2014 10:10

Moderátorka Kateřina Kristelová (39) je novou posilou primáckého TopStaru, kde povede novou rubriku. Na Primu se Kateřina vrací po dlouhých jedenácti letech. "Začínala jsem tady s T-music v roce 2003 a stýskalo se mi. TopStar beru jako zásadní neměnnou konstantu českého šoubyznysu a společenského života, přežil vždycky všechno a lidi ho mají v oblibě. Jsem ráda, že můžu být součástí," těší se na práci Kateřina.

"Moji rubriku jsme připravovali asi tři měsíce a dali jsme si záležet. Jmenuje se Lovestory a detailně v ní probíráme pokaždé jeden pár, který je součástí šoubyzu. Podíváme se na něj do detailů se vším všudy. Kde se seznámili, zasnoubili, vzali, případně rozešli a zase sešli. Z každého páru se mi zatím podařilo dostat něco speciálního, co nikdy nikde neřekli," prozrazuje moderátorka, která pracovně jede na plné obrátky, v lásce zatím ale tolik štěstí nemá.

"Tento rok se věnuju práci, soukromý život stojí zaparkovaný. Předtím jsem to dlouho měla naopak, a nikam to nevedlo. Hodně jsem všechno přehodnotila a zjistila jsem, že je dobrý zbavit se kohokoliv, kdo vám přistřihává křídla a sráží sebevědomí. V takových vztazích žije spousta holek a je jenom na nás, kdy řekneme ne. Je až legrační, že jakmile jsem to udělala, najednou jsem dokázala všechno, co jsem po pracovní stránce chtěla. Prostě makám a starám se o dceru," vysvětluje.

"Ten pravý si nás najde sám a nenechá se odradit ničím. Tentokrát to už nebude na rok, ale napořád, protože kdo projde tak náročným výběrovým řízením, které s Claud máme, toho si necháme. Nemám kam spěchat, chci teď hlavně pracovat a rozhlížet se kolem," dodala Kristelová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků