Monika Absolonová Super.cz

Takhle zahalená Monika Absolonová ještě nebyla: Oblékla si šaty, které vypadají jako pytel!

Zpěvačka Monika Absolonová (45) je šťastná po boku nového přítele, hokejisty Tomáše Horny. Ten je ale stále ženatý a Monika si prošla těžkou zkouškou, když se o manželství svého partnera dočítala v novinách s tím, že ji podvedl a brzy opustí.

"Když jsem začala s Tomášem chodit, tak mi řekl, že je stále ženatý, ale pět let se svojí ženou nežije. Vím to i od jeho sestry a táty. Neobhajovala jsem se, protože jsem nechtěla vytvářet kauzy, ani nebudu. On se k tomu určitě Tomáš někdy vyjádří sám. Důležité je, že my dva víme, jak to je, a člověku, který to začal, to je asi líto," řekla Super.cz Monika, která vedle nového partnera září štěstím, a přála by si dokonce už založit rodinu.

Teď se hlavně soustředí na přípravu Vánoc. "Budou, doufám, vypadat hezky. Budu je trávit s celou rodinou i partnerem. Těším se," dodala Absolonová na představení nového muzikálu Přízrak Londýna, kde bude hrát jednu z hlavních rolí. Sama si na sebe oblékla šaty, které spíš vypadaly jako pytel. "Jsou od mojí kamarádky Rézy, která si otevřela obchod a věci sama navrhuje," dodala Absolonová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků