Josef Rychtář

Josef Rychtář Michaela Feuereislová

Rychtář o přítelkyni Denise: Má tři děti a manžela. Odvede ji od rodiny?

Josef Rychtář (62) se konečně vyjádřil k informacím své hodně zvláštní kamarádky Jany Podlešákové, která o něm tvrdí řadu věcí, například to, že je s ním v ložnici nuda a že má s údajnou milenkou Denisou čekat dítě. Sliboval, že konečně odhalí pravdu. Jak tedy ta v jeho podání zní?

Říčanský bijec nepřekvapil. Tvrzení bývalé prostitutky s těžce nevyváženou psychikou jedním šmahem odmítl s tím, že Denisa je pouze kamarádka. „Má manžela a tři děti. Ivetě jsem dal slib a ten dodržím,“ řekl v nováckém Prásku s tím, že s žádnou ženou po smrti Ivety Bartošové (✝48) nebude mít milostný poměr.

Jana, zvláštní tvor, který na jednu stranu nechce být vdovcem obtěžovaná, na stranu druhou mu ale vzkazuje, aby se za ní stavil v práci, ho navíc obtěžuje hodně nemocnými zprávami, kterých má být na čtyři stovky, a nedivili bychom se, kdyby vdovec z povolání podal trestní oznámení za nemístné pronásledování.

Teď tvrdí, že byl trdlo, když si kurtizánu pustil do blízkosti. Nicméně to tvrdil už dávno a říkal, že už se vedle něj nikdy neobjeví, aby se pak vedle něj začala po Josefově přestěhování do Říčan ukazovat znovu. Kdopak tomu má pak rozumět a komu se dá věřit?

I kdyby ale měla Podlešáková pravdu a poměrně půvabná a udržovaná Denisa byla skutečně Rychtářovou novou milou, pokud s tím Pán uren sám nepřijde a veřejně to nepřizná, nikdy se to veřejnost nedozví.

Uvidíme až časem, zda se bude inspirovat u své zesnulé manželky, která také neváhala odvést ženatého chlapa od rodiny a sama pro sebe si namluvila, že je to v pořádku, že patnáct let spolu Rychtářovi stejně už nic neměli. To přitom oba v té době ještě manželé svorně popírali, ale nebohé zesnulé zpěvačce to bylo jedno a stále dokola stejnou lež opakovala. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků