Reese Witherspoon se svou filmovou matkou Laurou Dern.

Reese Witherspoon se svou filmovou matkou Laurou Dern. Profimedia.cz

Tato krásná herečka snad nikdy nezestárne: Po třech dětech a se čtyřicítkou na krku hraje dceru své jen o 9 let starší kolegyně

Hvězda komedie Pravá blondýnka je už sice zasloužilou matkou, ale pořád může hrát o generaci mladší ženy. Reese Witherspoon (44) stále vypadá jako holčička a její skutečný věk jí nikdo nevěří.

Herečka všechny překvapila filmem Divočina, v němž popřela své stáří. Reese totiž v dramatu o dlouhé pouti bývalé narkomanky přes západní část USA ztvárnila dceru kolegyně Laury Dern (47), která je jen o devět let starší než ona. Vzhledem k drobné postavě slavné blondýnky a její tváři, již poznamenalo jen pár vrásek, však tato fiktivní rodinná vazba působí zcela přirozeně. A to Laura Dern na svůj věk vypadá velmi zachovale.

Drama Divočina Reese Witherspoon natočila po pauze, během níž se věnovala svému nejmladšímu potomkovi. Synovy Tennesseemu jsou už dva roky a jeho slavná maminka je opět ve skvělé formě. Díky výkonu ve filmu Divočina patří k favoritkám příštího oscarového klání, které by mohlo rozšířit její sbírku trofejí. Reese už jednu zlatou sošku získala v roce 2006 díky filmu Walk the Line. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků