Emma Ferrer a její slavná babička Audrey Hepburn

Emma Ferrer a její slavná babička Audrey Hepburn Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Podědila krásu po babičce? Z vnučky filmové ikony Audrey Hepburn je modelka

Srovnání s jedním z nejzářivějších symbolů celé historie Hollywoodu se Emmu Ferrer (20) nikdy nevyhne. Vnučka legendární herečky Audrey Hepburn (✝63) po své babičce podědila geny krásy a dělá kariéru v modelingu.

Vyrůstat s pocitem, že jste vnučkou jedné z nejlegendárnějších filmových hvězd nebylo pro Emmu snadné. Teď se konečně rozhodla zúročit krásu i slavné kořeny a vydat se ve stopách Audrey Hepburn, které se kromě herectví proslavila také jako módní ikona. První zkouškou pro ni bylo focení srpnové titulky prestižního magazínu, a teď podepsala smlouvu s agenturou, která zastupuje i slavné modelky Kate Moss (48) a Caru Delevingne (29).

Emma je dcerou Seana Ferrera, syna Audrey Hepburn a jejího prvního manžela Mela Ferrera. Hvězdu filmů Snídaně u Tiffanyho, Prázdniny v Římě a My Fair Lady však nikdy nepoznala. Emma přišla na svět až rok poté, co její slavná babička podlehla rakovině. Při pohledu na její tvář je však zřejmé, že v jejích žilách koluje krev jedné z nejobdivovanějších žen minulého století, jejíž fotky jsou stále oblíbenou dekorací. 

Může se Emma Ferrer vyrovnat své babičce Audrey Hepburn?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků