Jitka Válková Super.cz

Česká Miss s nejsvůdnějšími rty je zadaná: Válková přiznala nového chlapa a chce se vdávat

Modelka Jitka Válková (29) září a může za to nový chlap. Je čerstvě zamilovaná, a dokonce tak moc, že by se nebránila ani svatbě. "Jsem šťastná, zadaná, jsme ukryti v soukromí. Nemám potřebu někam chodit, užíváme si chvíle spolu doma. Vždycky jsem o svých vztazích mluvila a myslím, že to nebylo dobře, teď si chci soukromí chránit," řekla Super.cz Jitka, která nechce prozradit ani křestní jméno partnera, natož jeho povolání.

"Řeknu jen, že je blíž mému oboru. Není model ani zpěvák a je mezi námi sedmiletý věkový rozdíl," říká Jitka, která svého přítele zná několik let, dlouho byli přátelé. Dokonce se seznámili na České Miss, když vyhrála. Jiskra ale přeskočila až nyní.

"Jsem naprosto zamilovaná. Vím, že jsem to dřív také říkala, ale tohle cítím, že je úplně něco jiného, že to bude mít dlouhé trvání. A doufám, že to bude navždy," září modelka a prozrazuje, že by se nebránila ani svatbě.

"Vdávala bych se hned. Jsem totálně zamilovaná, mám klapky na uších i očích. Mám jen svůj svět, svět s ním. Vše prožíváme společně," uzavřela Válková. 

Vydrží to Jitce tentokrát?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků