Playmate Colleen Shannon pózuje v nové reklamě.

Playmate Colleen Shannon pózuje v nové reklamě. Profimedia.cz

Nejžhavější dýdžejka světa a nástupkyně Pamely Anderson vás přivede do varu: Mrkněte, jak se polonahá protahovala na pláži

Příležitostná herečka, dýdžejka a modelka z Playboye Colleen Shannon opět vzbudila rozruch na pláži v Malibu. Atraktivní blondýnka na místních plážích pózovala v kampani pro jednu známou značku kalifornských balených vod.

Pro tuto značku už se nechala zvěčnit nejedna krasavice, a tak bylo jasné, že se i po svůdné Colleen bude chtít, aby se v kampani svlékla a nechala tak vyniknout své neodolatelné ženské křivky.

Málokdo by řekl, že tato prvotřídní kočička oslaví za čtyři roky čtyřicítku. Sličná blondýnka má pořád postavu jako lusk a během focení naplno zúročila zkušenosti s pózováním pro Playboy, který si ji před lety vybral jako hlavní tvář oslav 50. výročí založení časopisu.

Sličná Playmate už se teď modelingu věnuje sice jen příležitostně, nahoře bez ale za tučnou sumičku od výrobce minerálek zapózovala velmi ochotně. Jinak se ale krásná Colleen živí především jako dýdžejka, což je přeci jen škoda, protože by se díky své sexy postavě mohla v reklamách klidně svlékat častěji. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků