Ruppert pracuje na dítěti.

Ruppert pracuje na dítěti. Foto: Filip Smetana/Styx (3x)

Zpěvák s dírou mezi zuby má touhu se množit: Biologické hodiny mi tikají, je čas dělání dětí

18. listopadu 2014 17:06

Matěj Ruppert nepatří mezi celebrity, které jsou na večírcích pečené vařené. Bývá spíš výjimečné, když vyrazí do společnosti. „Nikdy jsem nebyl večírkový typ, spíš jsem byl hospodský typ a vyrazil s kamarády na pivo,“ říká frontman skupiny Monkey Business.

Matěje prý ven z domu nic netáhne. „Zažívám skvělé období. Mám skvělou manželku, kapela jede, děláme na nové desce,“ říká.

„Před lety jsem byl sám, neměl jsem žádnou partnerku a v hospodách jsem byl často. Ne, že bych nějak zvlášť fotrovatěl, ale teď každý víkend vyjedu s kapelou Monkey Business na koncert, tak se vracíme v neděli, tak nemám přes týden potřebu chodit někam ven s kamarády. Proto jsem hrozně rád doma,“ říká Ruppert, který loni pojal svou partnerku Terezu za manželku.

Matěj a Tereza dělají všechno pro to, aby se brzy radovali z potomka. „Doufám, že budeme brzy tři. Je čas dělání dětí, děláme pro to maximum. I když není jaro. Cítím, že biologické hodiny tikají,“ směje se.

Rupperta jsme potkali na představení nové kolekce spodního prádla, kde nezastával funkci zpěváka a jeho činností nebylo ani předvádět trenky, ale stal se kmotrem nového katalogu. Prý mu nebylo líto, že katalog, který letos patřil Hance Mašlíkové a Jakubovi Kohákovi, pouze křtí a sám v něm není.

„Nikdy jsem neměl ambici být model,“ červenal se Ruppert, který byl prý ale trenkovým králem Petrem Vlasákem už v minulosti oslovený, aby zapózoval. Jedná se přece jen o lákavou nabídku, protože v kampani se objevili už takoví krásní lidé, jako je Simona Krainová, Dara Rolins, Patrik Berger nebo Petra Faltýnová. „K něčemu se schylovalo a nakonec to nevyšlo, ale třeba přijde můj čas,“ směje se Matěj Ruppert. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků