Ivan Hlas na svůj věk rozhodně nevypadá.

Ivan Hlas na svůj věk rozhodně nevypadá. Foto: Archiv České televize

Vypadá na šedesát? Nejplodnější český zpěvák snad nestárne

Karlín, Na kolena, Malagelo, Marie, dej mi čaj, nebo Aranka umí hula hop. To je jen skromný výčet hitů zpěváka, který zažíval největší příval popularity v letech devadesátých. V poslední době sice Ivan Hlas (60) trochu zmizel z očí, milovanou muziku na hřebík rozhodně nepověsil.

A jak názorně dokazuje fotka, Ivan se ani příliš nezměnil fyzicky. Na hlavě přibylo jen pár šedin, jeho háro by mu ale dnes mohly klidně závidět dvacetileté máničky. A to letos zřejmě nejplodnější český zpěvák na jaře oslavil neuvěřitelnou šedesátku.

Otec pěti dětí (třech kluků a dvou holek) se nedávno se svými životními trablemi před kamerou svěřil v pořadu 13. komnata. Sám o sobě říká, že nejvíce mu v krušných chvílích pomohla právě rodina.

„Pět dětí je hodně na každou dobu, ale já jsem velkou rodinu chtěl, protože sám pocházím ze čtyř dětí, manželka Kateřina ze třech a líbí se mi rčení, že teprve tři děti dělají rodinu. Věřte mi, že je to pravda,“ napsal nedávno na chatu České televize Ivan, který stále koncertuje. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků