Ivana Gottová na snímcích, které už zavál čas...

Ivana Gottová na snímcích, které už zavál čas... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle ji dnes vídá už jen Karel Gott: Snímky nenalíčené Gottové, která se nestyděla za přirozenost, vám vyrazí dech

Manželka mnohonásobného Slavíka Karla Gotta (✝80) a moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (47) je dnes pyšnou dvojnásobnou maminkou roztomilých dcer a na veřejnosti působí jako distingovaná a perfektně upravená dáma.

Však také za deset let prošla velkou proměnou. Extravagantní módní výstřelky či ulítlé módní  kreace dnes Ivaně Gottové nejsou vůbec vlastní, a tak ve společnosti vystupuje jako vzorná manželka Karla Gotta a vládkyně vily na Bertramce.

Abychom si připomněli, jak se někdejší produkční Divadla Broadway prezentovala v době, kdy ještě nebyla pyšnou maminkou a manželkou našeho nejslavnějšího zpěváka, zapátrali jsme v archivu a našli roztomilé perličky.

Ivana se například před deseti lety nechala zvěčnit při jízdě na koni. Tehdy vůbec neřešila, jak vypadá a výsledek přesto vůbec není špatný. Vyfotila se bez stopy líčidel, v teplácích a odkryla tak své přirozené půvaby, které zůstávají oku televizního diváka běžně skryty.

To, že Ivana s léty svůj smysl pro humor nepoztrácela, ostatně nedávno potvrdila bláznivým narozeninovým videem pro svého Káju, které na internetu trhalo rekordy. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků