Jana Hlaváčová a Luděk Munzar

Jana Hlaváčová a Luděk Munzar Herminapress

Luděk Munzar promluvil o svém podlomeném zdraví a manželce Janě Hlaváčové: Už nemůže hrát…

Jako by nestačilo, že jeho velkou podporu potřebuje manželka Jana Hlaváčová (84), jež trpí silnými depresemi! Luděk Munzar (✝85), který herectví prakticky už dávno pověsil na hřebík, se musí potýkat s vážnými zdravotními potížemi. Nedávno například kvůli selhání ledviny skončil ve špitále.

Herec se měl v září dočkat čestného občanství v pražské městské části Modřany, jenže místo na ceremoniál vyrazil záchrankou do nemocnice. „Skončil jsem tam s jedním vředem. A taky mi přestala chodit jedna ledvina. Tu druhou už nemám dávno,“ prozradil VIP zprávám herecký nestor.

O první ledvinu přišel před časem kvůli rakovině, takže je logické, že lékaři mají o jeho zdraví vážný strach. Jenže teď už vypadá v pořádku. To jeho manželce se prý zhoršily deprese.

„Není jí dobře, ono by se jí špatně chodilo, a tak trochu s tím jsou starosti. Prostě si hrábla na dno a nemůže se navrátit zpátky, takže to je složitější,“ vysvětloval Munzar, proč ho žena nepřišla podpořit..

„Na jeviště se už nevrátí. Jedno z největších umění je umět včas odejít,“ přidal k tomu Munzar a připravil tak fandy Jany Hlaváčové o veškeré naděje, že by mohla ohlásit svůj návrat. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků