Romeo si na kampani vydělal 1,6 miliónu korun.

Romeo si na kampani vydělal 1,6 miliónu korun. Profimedia.cz

Romeo Beckham už kapesné nepotřebuje: Jako model si ve 12 letech přišel na slušný balík

Dvanáctiletý Romeo Beckham vykročil ve stopách svých rodičů, kteří světem módy šlapou úspěšně více než deset let. Jako slavný otec David začal fotit reklamy. A hned pro luxusní módní značku. Ve vánoční kampani pro tento oděvní dům se objevuje jako hlavní hvězda. A tak navzdory nízkému věku dostal nebývale vysoký honorář – pětačtyřicet tisíc liber neboli 1,6 miliónu korun.

Romeo strávil focením propagačních materiálů a natáčením reklamy osm hodin. Za každou minutu tak dostal téměř čtyřiadevadesát liber.

Jenže zveřejnění této informace prý už naštvalo některé dospělé modely a modelky, kteří se musejí spokojit s honorářem polovičním.

„Romeo tímto nastavil dost vysokou laťku, na kterou jen tak někdo nedosáhne,“ komentoval honorář malého chlapce herec a model Jamie Campbell Bower, jenž se vystavováním své tváře a těla živí už několik let a má v oboru bohaté zkušenosti.

Modelové dostávají většinou zaplaceno méně než modelky. Tento obor je jedním z mála, kde jsou ženy placeny lépe než muži. Jinak je tomu ve většině branží a pozic bohužel stále naopak. 

Famous


Časová osa článků