Karel Voříšek a Klára Doležalová jsou podle čtenářů týdeníku, jenž vyhlašuje ceny TýTý, nejsympatičtější moderátorskou dvojicí.

Karel Voříšek a Klára Doležalová jsou podle čtenářů týdeníku, jenž vyhlašuje ceny TýTý, nejsympatičtější moderátorskou dvojicí. Foto: Lenka Hatašová/ FTV Prima

Princezna a rytíř komerčního zpravodajství: Tohle je prý nejsympatičtější moderátorská dvojice. Souhlasíte?

Týdeník, jenž stojí za každoročním vyhlašováním cen popularity TýTý, uspořádal hlasování o nejsympatičtější moderátorskou dvojici komerčních televizí. Anketu vyhráli Klára Doležalová a Karel Voříšek (58), moderátoři Zpráv na Primě, kde působí rok a půl.

„Anketa měla zcela jednoduchá pravidla. Chtěli jsme najít tu nejsympatičtější dvojici, jiná kritéria nebyla. Klára Doležalová a Karel Voříšek zvítězili v SMS hlasování s jasným přehledem, dostali o třicet procent víc hlasů než dvojice za nimi,“ vysvětlila vedoucí týdeníku, jehož čtenáři rozhodovali o výsledku.

„Díky za příjemné ocenění naší práce i za podporu, kterou jsme tím od diváků dostali,“ s potěšením konstatoval Voříšek. „To, že nám lidé důvěřují, nám s Karlem dává motor a pozitivní energii a my ji ze všech sil posíláme na naše diváky zpět, skrze kameru,“ doplnila kolegu Doležalová.

A proč princezna a rytíř? „S lehkou nadsázkou lze říci, že po výsledcích ankety má české zpravodajství svou princeznu a svého rytíře,“ uvedl mluvčí Primy jako vysvětlení ke stylizaci fotografie, která k této příležitosti vznikla. 

Která je vaše nejoblíbenější moderátorská dvojice?

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků