Tomáš Horna válí za Kladno. Pomáhá mu i láska?

Tomáš Horna válí za Kladno. Pomáhá mu i láska? Herminapress

Může za to postelový doping? Zamilovaný přítel Absolonové řádí na ledě a dává za Jágrův tým jeden gól za druhým

Zpěvačka Monika Absolonová (45) je až po uši zamilovaná do hokejisty kladenských Rytířů Tomáše Horny. Chvilky štěstí jsou na Monice vidět a moc jí to sluší. Naposledy se nakažlivým úsměvem a v šatech s odvážným dekoltem prezentovala na vyhlášení ankety Atlet roku, kterou moderovala a zářila jako sluníčko na všechny strany.

A zdá se, že vztah se sympatickou zpěvačkou velmi svědčí i Tomáši Hornovi. Fešný hokejista nedávno přestoupil ze slovenské Žiliny do Kladna, aby to měl k Monice co nejblíž, a zároveň se vrátil do klubu, ve kterém už v minulosti velmi úspěšně působil.

A daří se mu i teď! Rytíři slavili devadesát let existence slavného hokejového klubu opět na domácím stadionu, kam se vrátili po rekonstrukci. Aktivní Horna vstřelil proti Šumperku svůj třetí gól ve třech zápasech a Kladno po jeho návratu vyhrálo už potřetí v řadě.

Ještě před zápasem dostal Horna od klubu dres s číslem 500, což je symbol počtu odehraných duelů za klub, který vlastní slavný odchovanec Jaromír Jágr. Jak je vidno, od té doby, co žije s Absolonovou, se Hornovi nadmíru daří. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků