Jennifer Lawrence si na párty oblékla hodně odvážné šaty.

Jennifer Lawrence si na párty oblékla hodně odvážné šaty. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kráska, jejíž erotické fotky kolují po internetu, si nevzala podprsenku: Mrkněte, jak jí z obřího výstřihu málem vypadlo ňadro

Herečka Jennifer Lawrence si nadmíru užívala na afterpárty po slavnostní premiéře filmového trháku Hunger Games, kde ztvárňuje hlavní roli.

Herecká hvězda patřila k největším ozdobám velkolepého večírku a na slavnostní příležitost se samozřejmě patřičně vystrojila.

Hodně odvážné bílé šaty s obrovským výstřihem sklidily u přítomných hostů velký úspěch, ale herečka se v nich zjevně cítila celá nesvá. Pod šaty si nevzala podprsenku a neposedné ňadro jí z výstřihu neustále vylézalo. Stačilo jen málo a vypadlo ven. Jennifer si tak výstřih neustále kontrolovala a zakrývala. To už ale bylo přeci jen pozdě a fotografové měli žně.

Jennifer Lawrence v posledních měsících neprožívala zrovna povedené období. Patřila totiž k celebritám, kterým hackeři ukradli z internetového úložiště intimní fotky. Erotické snímky sexy herečky určené jejímu příteli tak kolovaly po internetu, což sympatickou herečku velmi ranilo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků