Michaela Nosková Super.cz

Upadla na hlavu a rozsvítilo se jí, co se vkusu týče? Nosková zvládla sladit tři druhy zipů na outfitu

Až bude jednou vyhlášena soutěž o nejnevkusnější celebritu, pokud jde o outfity, aspiruje na první místo zpěvačka Míša Nosková (38). A sebekriticky také uznává, že oblékání není její nejsilnější stránka. Tentokrát nás ovšem překvapila.

Na divadelní premiéru dorazila v kostýmku, kotníčkových botách a s kabelkou, přičemž vše bylo černé a opatřeno zipy. Zkontrolovali jsme je a ony byly kompletně zlaté, dokonce ve stejném odstínu. "A to není všechno, dokonce mám i udělané nehty a neloupou se mi. Snažím se být dobrou reprezentací sama sobě," pochlubila se Super.cz zpěvačka.

Naposledy nás Míša doopravdy vyděsila příšerným modelem, který měla na koncertě Královny popu v opeře. "Je pravda, že za normálních okolností bych si to nevzala na sebe ani já, ale byl to kostým z muzikálu Mamma mia!, který jsme tady s Danielou Šinkorovou (48) prezentovaly," objasnila.
Míša, která, co se kostýmů týče, vyzkoušela ledacos.

"Ať už to jsou ty pohádkové jako ve Sněhové královně nebo Kapce medu pro Verunku, tak třeba moje první role, prostitutka, kterou jsem hrála v Jekyllovi a Hydeovi. V tom se ven opravdu jít nedalo, i když bych si možná něco přivydělala po cestě z práce," smála se.

"Ale v těch pohádkových jsem chodila mezi dvěma představeními pro jídlo. Nebyl čas se ani odlíčit, tak jsem chodila ve všech těch třpytkách a s divadelní make-upem na nákup do obchodního centra. Lidi koukali divně, ale chodila jsem pořád do stejného obchodu, tak už si zvykli," svěřila.

Nyní ji čeká jedna role, kde by extravagantní kostýmy být neměly. "Vypadá to, že takové nebudou v Mýdlovém princi, který se bude od března hrát v divadle Broadway. Podle scénáře se to odehrává jakoby v současnosti, takže budu moct klidně do obchodu běhat v kostýmu, aniž by to kdokoliv poznal," těší se Míša. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků