Daniela Šinkorová tvrdí, že hodně jí. Moc jí nevěříme. Super.cz

Je stále hubenější: Vychrtlá Šinkorová v obtaženém triku a džínách vypadá, že by mohla procházet zdí

Herečka Daniela Šinkorová (48) se doslova ztrácí před očima. A ještě nosí oblečení, které její extrémní štíhlost zdůrazňuje. Do Hudebního divadla v Karlíně tak dorazila v černém triku a obepnutých kalhotách stejné barvy. "Přišlo mi, že se to hodí, aby to byla aspoň trochu připomínka Morticie," vysvětlovala.

Daniela totiž s Lucií Bílou (55) alternuje hlavní ženskou roli v muzikálu Addams Family, nezahrála si ale ani jednu ze dvou slavnostních premiér. "Takhle podobně jsem byla oblečená na konkurzu a autoři si mne díky tomu dokázali v roli lépe představit. Zároveň se mě ale zeptali, zda mi nevadí, že nebudu hrát premiéry, že obě bude mít Lucie Bílá. S tím jsem do toho šla," objasnila.

O tom, kolik procent představení si zahraje ona a kolik Bílá, jsme diskutovali ještě chvilku a pak jsme se vrátili k její postavě. Neuvažovala o tom, že by přece jen aspoň trochu přibrala a začala jíst? "Ani ne. Protože já normálně jím. Pětkrát denně, jím, co mne napadne, jen ne přílohy. Je mi hrozně fajn a v podstatě jím pořád," tvrdí. 

Neměla by Daniela přece jen přibrat?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků