Marc Anthony a Shannon De Lima se údajně chtějí brát ještě v listopadu.

Marc Anthony a Shannon De Lima se údajně chtějí brát ještě v listopadu. Profimedia.cz

Exmanžel Jennifer Lopez se ještě tento měsíc ožení s o dvacet let mladší modelkou

7. listopadu 2014 9:45

Americký zpěvák Marc Anthony (46) umí dělat nečekaná gesta. Podle magazínu US Weekly do toho hodlá znovu praštit ještě tento měsíc. Svou staronovou přítelkyni Shannon De Limu, která je přesně o dvacet let mladší, požádal o ruku v březnu. Dvojice ale dokázala udržet vše pod pokličkou.

Bývalý manžel Jennifer Lopez, s níž má dvojčata Emme a Maxe, se údajně vyslovil pouhý měsíc po rozchodu s ještě mladší dědičkou módního gigantu Topshop Chloe Green (23).

Marc se Shannon však začal poprvé randit už v lednu 2012, půl roku po rozchodu s Lopez, a vydrželo jim to rok. Po dalším roce k sobě znovu našli cestu a asi už nechtěli ztrácet čas. Dvojice se údajně hodlá vzít v Dominikánské republice.

Zatímco pro zpěváka latino muziky půjde o třetí sňatek, venezuelská modelka je v tomto ohledu nepopsaný list, ale má již sedmiletého syna Daniela. To Anthony je ještě výrazně zkušenějším rodičem. Kromě dvojčat s Lopez má také dvacetiletou dceru Arianu a adoptovaného syna Chase ze vztahu s Debbie Rosado a ještě dva syny s bývalou ženou a Miss Universe Dayanarou Torres. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků