Podhůrskému nešla sundat helma... Video: FTV Prima

Podhůrskému se zasekla helma a zkazil natáčení: Mrkněte, jak z něj seriálová hvězda dostala šílený záchvat smíchu

V seriálu Svatby v Benátkách není nouze o vtipné historky z natáčení. Poté, co Alice Bendová nadávala, když pokazila natáčecí scénu, se na světlo světa dostal také nepovedený záběr z prvního dílu.

Olga v podání Petry Hřebíčkové spěchá těsně před obřadem vyměnit poničené svatební šaty za nové, když se jí do cesty připlete policajt Podběl, kterého hraje Zdeněk Podhůrský.

Ten rozhořčeně vypočítává, kolik dopravních přestupků Olga cestou udělala, ale ta má teď úplně jiné myšlenky, protože musí zachránit svatbu. Podběl sestoupí z motorky a chce si sundat helmu, aby mohl Olze vyčinit. Jenže v tu chvíli se mu helma zasekne a natáčení scény je tak zkažené.

Petra Hřebíčková záhy úplně vypadne z role Olgy a zlomí se smíchy. „Na helmě se něco zaseklo a nešla mi sundat, museli jsme scénu kvůli tomu točit ještě jednou. Nestává se mi často, že bych se při natáčení tzv. odboural,“ prozradil Zdeněk Podhůrský, na jehož nepovedenou scénu se podívejte ve videu.

Podhůrskému se něco podobného už jednou stalo. „Vybavuju si ještě jednu scénu, kterou jsme málem nedodělali. Natáčel se obraz, v němž se procházím s Danou (Izabela Kapiasová) a ona mi právě sděluje zásadní informaci, že je těhotná. Byl to poslední obraz toho dne a než jsme začali točit ostrou, zjistili jsme, že se v blízkosti hraje fotbalový zápas, odkud se ozýval dost velký kravál. Museli jsme čekat, až to produkce vyřeší. Když fotbaloví fanoušci utichli a my se opět připravili, že obraz konečně natočíme, začala hrát nějaká diskotéka. Produkce to opět šla řešit, a když se jí podařilo znovu docílit klidu, pro změnu začal někde výt pes. V tu dobu už pomalu začalo padat světlo. Nakonec jsme obraz dotočili, ale bylo to o nervy,“ smál se Podhůrský. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků