Paris Hilton

Paris Hilton Profimedia.cz

Podívejte se na zlobivé celebrity a jejich snímky z policejní cely

7. července 2011 11:58

Ani celebrity nejsou nedotknutelné. Pokud něco provedou nebo jsou alespoň podezřelé z trestného činu či přestupku, skončí na policejním oddělení, kde se musí nechat vyfotit. Přestože by většina hvězd takové snímky nejraději vyprovodila ze světa, mají smůlu. Nepomůže jim ani známé jméno. Prohřeškem většiny z nich byla jízda pod vlivem alkoholu nebo drog. My vám nyní několik z těchto policejních záběrů ukážeme.

Na prvním snímku je americká herečka Michelle Rodriguez známá například z filmu Rychle a zběsile či Avatar.

Následuje americký herec Jeffrey Donovan, hvězda seriálu Nežádoucí, který se u nás vysílá na stanici Prima Cool.

Jako třetí je na fotce člen populární americké skupiny Black Eyed Peas známý jako Taboo.

Další hříšnicí je Paris Hilton. Ta byla zadržena dokonce vícekrát. Za jízdu pod vlivem alkoholu a minulý rok také za nelegální držení kokainu, který byl nalezen v jejím vozidle.

Herec, producent a režisér Kiefer Sutherland je další známou osobou, která se kvůli řízení v opilosti ocitla na policejní stanici. Sutherland je známý především ze seriálu 24 hodin.

Adoptivní dcera zpěváka Lionela Richie Nicole Richie, která je známá jako spisovatelka, televizní osobnost a módní návrhářka také řídila po požití alkoholu a na dálnici se navíc dostala do protisměru.

Stejného činu se dopustila i Khloe Kardashian, sestra známější Kim Kardashian, která rekonstrukci svého zatčení použila dokonce i do své reality show.

Známý bouřlivák a jeden z nejlepších boxerů historie Mike Tyson v seznamu nemohl chybět. Také řídil opilý a k tomu u něj byly nalezeny drogy.

Americký zpěvák, herec a kytarista David Cassidy byl minulý rok podezřelý ze stejného přečinu.

Dnes třiadvacetiletý americký herec Haley Joel Osment byl již před pěti lety obviněn opět z řízení pod vlivem návykových látek a také ze závislosti na marihuaně, on to však vždy zarputile popíral. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz