Revoluční novinka ze světa povlečení uchvátí i vás!

7. listopadu 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Myslíte si, že už vás dnes nic nepřekvapí? Ze všech stran se na vás valí „převratné novinky“ a vy už máte pocit, že už všechno znáte? Možná je přeci jen novinka, která vás dokáže překvapit. Bambusové povlečení!
V čem je jiné?

V čem je jiné?

Povlečení z bambusového vlákna nabízí 3x vyšší savost tělesné vlhkosti oproti bavlně. Nehromadí se v něm roztoči a mikroorganismy, je antibakteriální a hypoalergenní. Zároveň je velmi jemné, hebké a bezvadně vyhovuje i citlivé pokožce. A jako bonus se dobře žehlí! Podívejte se na motivy a designy, ve kterých lze toto povlečení pořídit. A třeba se současně můžete nechat inspirovat ke koupi vánočního dárečku – luxusní povlečení se bude pod stromečkem krásně vyjímat.

Více
nyní na Bonatex
Když si potrpíte na opravdový luxus…

Když si potrpíte na opravdový luxus…

…pak vsaďte na bambusové povlečení Tamary. Na první pohled uchvátí elegantní barevnou kombinací zelených a hnědých odstínů. Společně s přírodními a geometrickými motivy tvoří harmonickou kombinaci, která prozáří každou místnost. Na dotek je měkké, hebké a neuvěřitelně dobře saje! Dopřejte si něco vskutku neobyčejného!

Koupit
nyní na Bonatex
Když máte rádi útulnost…

Když máte rádi útulnost…

…pak je pro vás bambusové povlečení Orya v hřejivém odstínu hnědé barvy to pravé! Přírodní odstíny tvoří krásný a útulný interiér a o povlečení to platí dvojnásob. Hnědá barva navozuje pohodu, klid a harmonii. A společně s jemnými bílými detaily tvoří krásné duo, které dá vaší ložnici tu pravou atmosféru. Přirozený lesk dodává tomuto kousku šmrnc – co myslíte?

Koupit
nyní na Bonatex
Když si zakládáte na elegantním interiéru…

Když si zakládáte na elegantním interiéru…

…bambusové povlečení Rana dodá vašemu domovu šťávu. Elegantní a hřejivá barevná škála podtrhne krásu vaší ložnice. Originální kombinace geometrických vzorů a přírodních motivů zase přitáhne pozornost na první pohled. Na dotek příjemně měkké a jemné bambusové vlákno si zamilujete na první dotek – přesvědčte se!

Koupit
nyní na Bonatex
Když dáváte přednost jednoduchosti…

Když dáváte přednost jednoduchosti…

…sáhněte po bambusovém povlečení Dimitra. Elegantní a jemné barevné kombinaci béžové, tmavě béžové a krémové zaručeně neodoláte. Drobné motivy bambusových listů na jemném a lesklém povrchu si zamiluje na první pohled každý, kdo má rád jednoduchou eleganci. Toto povlečení skvěle vynikne v každé ložnici a pozvedne celkový dojem z interiéru. Co na něj říkáte?

Koupit
nyní na Bonatex