Stevie Wonder bude opět tatínkem.

Stevie Wonder bude opět tatínkem. Profimedia.cz

Mimořádně plodný zpěvák (64) rozšíří svůj rodinný klan: K jeho osmi potomkům přibydou rovnou trojčata

Americký zpěvák Stevie Wonder má osm dětí, ale už příští rok zvýší tento počet na jedenáct. Čtyřiašedesátiletý hudebník totiž oplodnil svou přítelkyni Tomeeku Robyn Bracy, která s ním čeká rovnou trojčata. Loni přitom porodila Wonderovi jeho osmého potomka.

„To je Stevieho mechanismus vlastního štěstí. Nevím o tom, že by si nějak dopředu stanovil to, že bude mít zrovna jedenáct dětí a k tomu ve svém věku trojčata, ale není to ani tak, že by z toho neměl štěstí nebo že by si ty děti nemohl dovolit,“ uvedl Wonderův kamarád pro New York Post.

Stevie byl dvakrát ženatý, děti má s druhou manželkou a čtyřmi dalšími ženami. Tomeeka mu porodila osmého potomka a příští rok přivede na svět devátého, desátého a jedenáctého. Nejstarší Aishe je devětatřicet, nejmladší potomek má rok.

„Aisha si svého otce docela užívá, chodí spolu na obědy a žertují. Také synovi Mumtazovi hodně pomáhá s jeho hudbou a rád o něm mluví, jak je velice talentovaný. Ví dobře, že být otcem je práce na plný úvazek, a teď, když je trochu starší, cítí mnohem silněji, že je zodpovědný za tento úkol a nechce žádné z dětí zklamat,“ dodal zdroj v rozhovoru pro New York Post. 

Famous


Časová osa článků