Eva Mendes se pomalu vrací do pracovního procesu.

Eva Mendes se pomalu vrací do pracovního procesu. Profimedia.cz

Smyslná Eva Mendes se sedm týdnů po porodu konečně ukázala na veřejnosti

Už téměř sedm týdnů uběhlo od porodu prvního děťátka herečky Evy Mendes (47). Kráska s kubánskými kořeny dceru přivedla na svět v losangeleské nemocnici, ale porod se jí i jejímu partnerovi Ryanu Goslingovi (33) podařilo několik dní tajit. Stejně tak dceřino jméno se svět dozvěděl až se zpožděním. Eva zkrátka patří mezi hrstku hollywoodských celebrit, které si hlídají soukromí a po medializaci neprahnou. V pátek se herečka konečně jako novopečená maminka ukázala venku.

Z bezpečí domova od malé Esmeraldy ji ‚vyhnal‘ až lákavý kšeft - natáčení reklamy. A je jisté, že holčička na chvíli zůstala v péči někoho jiného než rodičů. Gosling se totiž momentálně nachází v Atlantě, kde natáčí nový snímek The Nice Guys s Russellem Crowem a Kim Basinger.

Na hereččině postavě už prakticky nejsou patrné známky po těhotenství. Nejdřív se sice zahalila do květovaných šatů a volného svetru, ale odpoledne již dala na odiv své křivky v černých kalhotách. Přestože spolu rodiče malé Esmeraldy randí už tři roky a svou lásku zpečetili potomkem, na prstě se hvězdě snímků Hitch: Lék pro moderního muže či thrilleru Noc patří nám zatím žádný zásnubní prsten netřpytí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků