Adriana Neubauerová s Jiřím Dvořákem v seriálu Svatby v Benátkách

Adriana Neubauerová s Jiřím Dvořákem v seriálu Svatby v Benátkách Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

V Sanitce měl pletky s Havlovou, v Benátkách svádí mladší krásku: Charizmatický český herec neodolá této sexy fešandě

31. října 2014 20:58

V seriálu Svatby v Benátkách diváky okouzlí atraktivní kráska Adriana Neubauerová. Dvaadvacetiletá herečka ztvárňuje postavu začínající, ale ne příliš schopné herečky Julie, která se snaží vetřít do přízně seriálového Ivana Drozda, kterého hraje Jiří Dvořák. Julie se netají svým obdivem k mnohem zkušenějšímu herci, jemuž příjemně lechtá jeho mužské ego.

Adriana Neubauerová přitom na rozdíl od postavy, kterou hraje, není před kamerou žádný nováček. „Julie mi není moc blízká. Je to trochu potvůrka, svádí staršího, zkušenějšího a hlavně ženatého herce. Neumím si představit, že bych něco takového udělala a že bych se dokonce vnutila k němu do domu,“ říká Adriana.

Na tu v seriálu čekalo i vtipné natáčení s kozou. Ve scéně, kdy se Julie učí text a přikusuje k němu z talířku zeleninu, se jí koza na zdravou svačinku vrhne. Julie se po ní ožene, což se nelíbí jak Marice, tak Aloisovi (Ladislav Potměšil).

„Natáčení s kozou bylo zábavné, i když náročné. Koze totiž zelenina lákavě naaranžovaná na talíři moc nejela, než jsme zjistili, že má ráda rohlíky. Tak jsme jí pak talíř se zeleninou proložili pečivem a ona zahrála to, co měla. Nebála jsem se jí, od malička jsem vyrůstala u koní, jsem na zvířata zvyklá,“ uzavřela krásná Adriana. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků