Nevěsta Kate Moss s ženichem Jamie Hincem.

Nevěsta Kate Moss s ženichem Jamie Hincem. Profimedia.cz

Modelka Kate Moss nutila armádu, aby kvůli její svatbě odklonila letecký provoz

10. července 2011 11:42

Britská topmodelka Kate Moss (43), která si v pátek vzala rockového kytaristu Jamieho Hince (42), na své svatbě rozhodně nešetřila a přála si, aby obřad proběhl bez jediného rušivého momentu.

To ale bohužel znemožňovala základna královského letectva Brize Norton, která leží nedaleko modelčina venkovského sídla. Z něj Britové zajišťují zásobování svých jednotek v Afghánistánu. A tak se suverénní hvězda obrátila na armádní špičky s žádostí, aby lety alespoň po čas obřadu zastavily.

„Lety z této základny dopravují vojáky a životně důležité vybavení přímo do Afghánistánu,“ sdělil deníku The Sun armádní zdroj.

„Tyto lety jsou naprosto klíčové. Myšlenka, že velení lety pozdrží nebo je odkloní, jen aby nějaká celebrita měla klid na své svatbě, je naprosto nepředstavitelná,“ vysvětlil. „Kate by měla být šťastná, že obdržela jen slušné odmítnutí,“ dodal zdroj.

I tak si ale Kate slavnost, jíž se účastnili nejznámější celebrity, užila. Hned po jejím skončení s manželem vyrazili na dlouhou svatební cestu

Michael Švec , Super.cz

Zrušit