Letos už se u vánoční tabule nebudete mačkat! Báječné jídelní sety s parádní slevou

2. listopadu 2014 16:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Vánoce se kvapem blíží a kromě dárků je čas myslet také na hostinu. Vybrali jsme pro vás 5 nejoblíbenějších jídelních sestav, které ještě do svátků pořídíte za skvělou akční cenu. Posvítili jsme si na kvalitu zpracování stolů a židlí, míru pohodlí i odolnost materiálů. Nechte se inspirovat a dopřejte sobě i svým blízkým komfortní posezení u slavnostně prostřené tabule. Budete spokojení a ušetříte.
Sešlost se protáhla až do pozdního večera? Nevadí, vy totiž sedíte pořád pohodlně

Sešlost se protáhla až do pozdního večera? Nevadí, vy totiž sedíte pořád pohodlně

Můžete hodovat dlouhé hodiny a vaše zadní část bude neustále jako v bavlnce. A to díky příjemnému čalounění židlí z jídelního setu Rostislav. Konstrukce nábytku je z bukového dřeva, zajišťujícího trvalou stabilitu a dlouhou životnost. Rozkládací desku stolu (180×80 cm) pak tvoří prvotřídní lamino se snadno omyvatelným povrchem. Na výběr máte potah židlí v pevné látce nebo ekokůži s mnoha barvami i vzory a zvolíte si také odstín moření dřeva. Využijte akční slevy a pozvěte na svátky celou rodinu!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 6 490 Kč včetně DPH
O Vánocích by nikdo neměl být sám. Víme, kam nejlépe usadíte menší společnost

O Vánocích by nikdo neměl být sám. Víme, kam nejlépe usadíte menší společnost

Nepříliš početné rodiny nebo "samostatné jednotky" bezpochyby ocení funkčnost jídelního setu Fridrich v oblíbeném tradičním provedení. Židle a základna stolu, vyrobené z masivu buku, spolu s rozkládací deskou (150×80 cm) z praktického lamina jsou zárukou dlouhodobé funkčnosti a užitnosti nábytku. Komfortní čalounění sedáků židlí, potažených látkou nebo pevnou ekokůží, má mnoho barevných variant, podobně jako moření dřeva. Pro sváteční i všední stolování výborná volba, obzvlášť za sníženou akční cenu.

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 4 990 Kč včetně DPH
Záviděli jste někdy zámeckým pánům jejich jídelnu? Pořiďte si taky takovou!

Záviděli jste někdy zámeckým pánům jejich jídelnu? Pořiďte si taky takovou!

Chcete hodovat jako šlechtic? Žádný problém s bytelným jídelním setem Izabel, vyvedeným v pohledném dobovém stylu. Potěší vás komfortní čalounění sedáků a opěradel židlí i možnost rozložení oválné desky stolu až na úctyhodných 200×80 cm. Zaujme vás pestrá nabídka barev moření poctivého bukového dřeva, stejně jako barevná paleta potahů židlí z látky nebo ekokůže. Překvapí vás špičkové řemeslné zpracování i vysoká odolnost stolní desky proti poškrábání. Jednoduše - luxus za velmi slušivou cenu.

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 7 790 Kč včetně DPH
I v menším bytě může vládnout útulná pohoda. A nejenom o vánočních svátcích

I v menším bytě může vládnout útulná pohoda. A nejenom o vánočních svátcích

Bydlíte rádi v přírodním stylu nebo trávíte Vánoce na chatě? Tu správnou atmosféru vašemu Štědrému večeru dodá jídelní souprava Alex z olšového dřeva. Posezení na bytelné lavici s levým nebo pravým rohem je pohodlné pro každou postavu. Barvu i vzor potahu čalounění z látky nebo ekokůže si vyberete podle sebe, tak jako odstín moření dřeva. Prostírat budete na stolní desku z praktického, snadno čistitelného lamina. K tomu dva taburety a máme tady nejvýhodnější spojení kvality, funkčnosti a ceny.

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 4 390 Kč včetně DPH
Až vaši novou jídelnu spatří Ježíšek, už se mu nebude chtít k sousedům

Až vaši novou jídelnu spatří Ježíšek, už se mu nebude chtít k sousedům

Udělejte si radost štědrovečerním menu u designového jídelního setu Ihama. Lahodí vašemu oku, páteři i peněžence. Sestava vyniká prvotřídním bukovým dřevem s výběrem barvy moření, doplněným stolní deskou z kvalitního lamina. Tu v případě volby největší velikostní varianty stolu (ze 3 možných) rozložíte až na impozantních 270×100 cm. Bohatý výběr barev potahu čalounění z odolné látky nebo ekokůže zajistí dokonalé spojení moderní jídelní sestavy s vaším interiérem. Překvapte svou rodinu i Ježíška!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 8 390 Kč včetně DPH

Časová osa článků