Jennifer Lawrence dala Chrisi Martinovi sbohem...

Jennifer Lawrence dala Chrisi Martinovi sbohem... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Další hvězdný rozchod: Může za to bývalka slavného hudebníka

Herečka Jennifer Lawrence (30) se po čtyřech měsících rozešla se zpěvákem Chrisem Martinem (37). Podle britského deníku The Mail za to může Gwyneth Paltrow (48), s níž má frontman skupiny Coldplay dvě děti a se kterou se od března letošního roku rozvádí.

Lawrence však nezvládala to, jak blízcí si Gwyneth a Chris jsou i po rozchodu. Žárlivost ji dohnala až k tomu, že Martinovi dala kopačky. V létě přitom za ním putovala na místa, kde jeho skupina zrovna koncertovala, aby ho tak podpořila.

„Jennifer začalo otravovat, jak pořád sledovala Chrise hrát si veřejně na šťastnou rodinu s Gwyneth, docela ji přitom štvalo, že naopak jejich vztah se snažil skrývat,“ tvrdí deník The Mail.

Ještě nedávno přitom babička herečky tvrdila, že s nimi Martin stráví Vánoce. „Matka Jennifer letěla do Los Angeles, aby se potkala s Chrisem. Budeme muset přidat ještě jednu židli ke stolu u vánoční večeře. Rodina se rozrůstá tak moc, že budeme muset večeře a setkání rozdělit do několika,“ svěřila její babička deníku The Sun. 

Famous


Časová osa článků