Petra Faltýnová a Leoš Mareš znovu tvoří pár.

Petra Faltýnová a Leoš Mareš znovu tvoří pár. Herminapress

Mareš a Faltýnová ohlásili návrat roku! Rozchod jim vydržel jenom čtyři měsíce

Nikdy neříkej nikdy! To by si měl až do omrzení opakovat Leoš Mareš (45), moderátor, který dal na karlovarském filmovém festivalu kopačky Petře Faltýnové (43) a dokola opakoval, že už se ani náhodou nemůže stát, že by se dali znovu dohromady. Necelé čtyři měsíce poté je samozřejmě vše úplně jinak. Zamilovaná dvojice toká na dovolené v Saúdské Arábii a Leoš Petře veřejně vyznal lásku!

„Je to smutný a bolestivý, ale nedalo se jinak. Nefiguruje u nás rozhodně nikdo třetí. Bylo to naše společné rozhodnutí a bylo strašně těžké, protože jsme pro sebe hodně znamenali a měli se rádi, ale bude to tak pro nás oba lepší,“ tvrdil Super.cz sedmého července Leoš Mareš, jenž byl skálopevně přesvědčený o tom, že s Petrou už nikdy nebude.

Jenže člověk míní, život (a srdce) mění. Už párkrát ho spolu s Petrou zahlédli v pražských nočních podnicích a teď už je vše na sto procent jasné. Moderátor Evropy 2 si na sociální síť totiž dal čerstvou fotku „Faltýnky“ s doprovodným textem „Aura mého života“.

Oba dva nyní dlí v Saúdské Arábii, předtím se dokonce měli opětovně sbližovat v Amsterdamu. Tak snad jim to zase aspoň chvíli vydrží… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků