Článek
Přestože na letošní léto vzpomínáme přes podzimní plískanice už jen velmi matně, playmate Bára Mottlová (38) se stále nehodlá smířit se změnou ročního období a dál exhibuje v bikinách.
S příchodem podzimu stouplo riziko chřipek, a tak se herečka rozhodla vyzkoušet speciální terapii, která dokáže vedle dalších ozdravných účinků posílit imunitu. „Při svém vypětí a pracovním zaneprázdnění si teď před divadelní premiérou nemůžu dovolit zalehnout s horečkami,“ postěžovala si herečka.
Nejlepší kombinací příjemného s užitečným je pro herečku také solná jeskyně. Blahodárné účinky se spojí s relaxací. „Je pravda, že během dne se kolikrát nezastavím a neodpočinu si ani u oběda. Vím, že to není dobře. Ale nerada ztrácím čas. V solné jeskyni ale relaxovat musím a při tom dělám i něco pro své zdraví. Nemám pocit, že bych marnila čas a při tom se krásně zklidním,“ libuje si Barbora.