Lucie Borhyová je coby dvojnásobná maminka velmi rozněžnělá.

Lucie Borhyová je coby dvojnásobná maminka velmi rozněžnělá. Foto: Super.cz/facebook L. Borhyové

Jedno oko nezůstane suché: Maminka Borhyová se pochlubila zamilovanými fotkami s přítelem, které doplnila dojemnými citáty

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (43) se před měsícem vrátila po krátké mateřské pauze na obrazovky Novy.

I přes pracovní vytíženost si maminka čtyřměsíční dcery Lindy mateřské pocity nadmíru užívá. A to dokonce tak, že má náladu zásobovat fanoušky na sociální síti citáty známých osobností, pod kterými zveřejňuje zamilované snímky se svým partnerem Michalem Hrdličkou.

„Něžnost je odpočinek vášně,“ pomohla si Lucie citátem od Josepha Jouberta, který napsala pod roztomilé fotky, na nichž laškovala s Michalem na romantické procházce ve dvou. Jak je vidno, čas si Borhyová najde i na společné chvilky jen s Michalem, ač má na prvním místě samozřejmě děti.

Kromě malé Lindy se totiž s Michalem starají ještě od jejího syna Lucase z předchozího vztahu s Řekem Nikem.

K dalším zamilovaným momentkám si Borhyová zase pomohla citátem od Karla Čapka. "Jsme dva, dva na všechno, na lásku, život, na boj i bolest, na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, na život a na smrt - DVA,“ napsala pod dojemné snímky plné lásky Borhyová, které přejeme, aby jí chvilky štěstí s mladším přítelem vydržely co nejdéle. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků